Property Offer

property’s administrator

rightGardening services

Zakoupili jsme nový výkonný stroj na sekání trávy, speciální svahovou sekačku SPIDER, která je schopna postarat se jak o parkovou zeleň tak i o zarostlé louky včetně likvidace náletů.

Svahové sekačky Spider jsou určené k sekání špatně přístupných svahů do sklonu až 55°. Systém pojezdu garantuje šetrnost k terénu a skvělou svahovou dostupnost. Sekačka Spider je univerzální stroj k sečení jak rovných, tak svažitých terénů s parkovým nebo ruderálním porostem.
 

Foto z prvního seznámení s tímto strojem.

spider1spider2spider3spider4

Případní zájemci o využití služeb zobrazené sekačky SPIDER se s námi mohou spojit prostřednictvím zveřejněných kontaktů. Zde se dozvíte bližší podrobnosti a také Vám sdělíme cenu této služby.

header (1)

Technical
Management

Providing comprehensive maintenance of technical condition of property. Professional approach and appropriate technical background will increase the lifetime of the building and the value of client’s property. 24-hour breakdown service is provided in the Technical Management.

Administrative
Management

Providing all the services connected with administrative management of the property, representing the client at the meeting with partners, administrative managing of the property, preparing the operational code, economical services etc.

Financial and
Property Management

Property Management is a complex of services including administrative, economical an technical support of maintenance the property being administered.

Other services
Consulting

In our portfolio of services to customers our company offers complex audit of operation the property, cosultancy including all the aspects of operation of property and consultancy for operating the property.

TESPRANET SERVICES s.r.o.

Address:
Plzeňská 1270/97
150 00 Praha 5 Košíře

WEB: www.tsp-servis.cz
E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel: +420 311 516 239

www.tsp-servis.cz (c) 2012 - Facility management - Správa nemovitostí