​​rightZahradnické služby

Zakoupili jsme nový výkonný stroj na sekání trávy, speciální svahovou sekačku SPIDER, která je schopna postarat se jak o parkovou zeleň tak i o zarostlé louky včetně likvidace náletů.

Svahové sekačky Spider jsou určené k sekání špatně přístupných svahů do sklonu až 55°. Systém pojezdu garantuje šetrnost k terénu a skvělou svahovou dostupnost. Sekačka Spider je univerzální stroj k sečení jak rovných, tak svažitých terénů s parkovým nebo ruderálním porostem.
 

Foto z prvního seznámení s tímto strojem.

spider1spider2spider3spider4

Případní zájemci o využití služeb zobrazené sekačky SPIDER se s námi mohou spojit prostřednictvím zveřejněných kontaktů. Zde se dozvíte bližší podrobnosti a také Vám sdělíme cenu této služby.

Technická
správa 

Zajištění komplexní péče o technický stav objektu. Odborný přístup a odpovídající technické zázemí zvýší životnost budovy a hodnotu majetku klienta. V rámci technické správy zajišťujeme non-stop havarijní servis.

Administrativní
správa objektu 

Zajištění veškerých služeb spojených s administrativním správou objektu, zastoupení klienta v jednání vůči třetím stranám, vedení administrativy objektu, příprava provozních řádů, ekonomické služby a další.

Finanční správa
management 

Property Management je komplex služeb týkající se administrativy, ekonomiky a technického zajištění spravovaného objektu. Naší prioritou je rozšiřovat služby finanční správy na komplexní služby Facility Managementu.

Další služby
poradenství

V rámci portfolia služeb zákazníkům nabízí naše společnost kompletní audit provozu nemovitosti, konzultace týkající se všech aspektů provozu nemovitosti
a poradenství k provozu nemovitosti.

TESPRANET SERVICES s.r.o.

Adresa:
Plzeňská 1270/97
150 00 Praha 5 Košíře

WEB: www.tsp-servis.cz
E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel: +420 311 516 239

www.tsp-servis.cz (c) 2012 - Facility management - Správa nemovitostí